Lonca Ön Muhasebe ile e-Belge yönetimi, satış yönetimi, satın alma yönetimi, finans yönetimi, müşteri yönetimi, cari hesap yönetimi, stok yönetimi, borç alacak yönetimi, gelir gider yönetimi artık çok kolay!

En yenilikçi Ön Muhasebe Programı Lonca ile işinizi hızlandırın!

Satış Yönetimi

Satış Yönetimi

Lonca ile işletmenize ait mal ve hizmet satış işlemlerini izleyebilir, stok takibi yapabilir, finansal raporlama alabilirsiniz. Satışlarınıza ait gelen giden faturaların takibini yapar, faturalandırma sürecini kolayca yönetilebilirsiniz. Genel giderleri kaydetmeniz durumunda tüm gelir ve giderlerinizin akışını gözlemleyebilirsiniz.

Lonca'nın satış yönetimi modülü ile ödeme takibi ve finansal işlemleri yönetebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz işletmenize ait gelir gider, kar zarar ve diğer mali verileri içeren çeşitli raporlar alabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin finansal durumunu daha iyi gözlemleyerek daha doğru finansal kararlar alabilirsiniz.

Lonca ile siparişler, satışlar, müşteri ilişkileri, tahsilatlar gibi satışa ait tüm faktörleri tek ekrandan yönetebilirsiniz.

Satınalma Yönetimi<

Satınalma Yönetimi

Lonca ile mal ve hizmet alım işlemleri için düzenlenen irsaliye ve faturalarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Böylece tedarikçilerinizle olan bağınızı güçlendirebilirsiniz.

Stratejik bir satın alma yönetimi işletmenizin rekabet etme gücünün göstergesidir. Bu süreci doğru yöneterek işletmenizin verimlilik ve performansını artırabilirsiniz.

Web tabanlı ön muhasebe yazılımı Lonca ile satın alma ve ön muhasebeye dair tüm süreçlerinizi güvenle yönetebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Finans Yönetimi

Lonca'nın gelişmiş teknolojik alt yapısıyla işletmenize ait finansal süreçlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. İşletmenize ait cari hesap, stok, alım satım, gelir gider gibi tüm finansal işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Lonca ile tüm finansal işlemleri kaydedebilir, sınıflandırabilir ve raporlar alabilirsiniz. Bütçe planlamadan yatırım yönetimine, risk analizinden stratejik planlamaya kadar süreçlerinizi kolay ve kapsamlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

İşletmeniz için önemli finansal kararlar alabilir, veri analizleri yapabilir ve ticari faaliyetlerinizi bu bilgiler ışığında gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca e-Belge uygulamaları tam entegre çalışan Lonca ile tüm verilerinizi dilediğiniz yerden tek platform özerinden takip edebilirsiniz.

Gelir Gider Yönetimi

Gelir Gider Yönetimi

Lonca'nın gelir gider yönetim modülü ile nakit akışınızı kontrol altına alabilirsiniz. İşletmenizin tüm gelir ve giderlerinizi tek ekrandan görebilir, paranızı daha verimli bir şekilde yöneterek karlılığınızı artırabilirsiniz.

Hatasız gelir gider yönetimi ile finansal operasyonunuzu maksimum verimlilikle yönetebilir iş süreçlerinizden maliyetlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

e-Banka ürünümüz ile entegre çalışan Lonca ile banka bilgilerinizi anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumumu görüntüleyebilirsiniz.

Stok Yönetimi

Stok Yönetimi

Lonca’nın stok yönetimi modülü ile düzenli olarak stok takibi yapabilir, arz/talep dengesini koruyarak işletmenizin ticari faaliyetlerinin yönetimini sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizin stok miktarlarını kayıt altında tutabilir, kestiğiniz faturaları, alış işlemleri ve stok giriş çıkışlarınızın takibinizi anlık olarak yapabilirsiniz.

Ayrıca ürünlerinizin stok seviyelerini ve stok hareketlerini her yerden takip edebilirsiniz. Stokta ne kadar ürün kaldığını ve ne zaman yenilenmesi gerektiğini kolayca görebilirsiniz.

Stok işlemlerinizi Lonca ile düzenli olarak takip ederek, uzun vadede karşılaşabileceğiniz muhtelif finansal sorunların önüne geçebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Muhasebe Yönetimi

İşletmenizin ön muhasebe süreçlerini kolay ve etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan Lonca, vergi mevzuatlarına uygun olarak güncellenir.

Muhasebe fişleri, cari işlemler, kasa banka, çek senet takibi, faturalama işlemleri gibi işletmenizin muhasebe yönetimini güvenle yapabilirsiniz. Müşteri ve tedarikçilerinizle olan borç alacak takibi, stok takibi ve gelir gider takibi gibi işlemlerinizi de dilediğiniz her yerden yapabilirsiniz.

Siz de işletmenizin finansal süreçlerin yönetebileceğiniz ön muhasebe programına ihtiyaç duyuyorsanız, internetin olduğu her yerden erişim sağlayabileceğiniz web tabanlı Lonca'yı tercih edebilirsiniz.

Cari Hesap Yönetimi

Cari Hesap Yönetimi

Lonca ön muhasebe programıyla müşteri ve tedarikçilerinizin cari hesap takibini online olarak yapabilirsiniz. Müşteri ve tedarikçilerinize ait tahsilat, ödeme, borç ve alacak bilgilerinizin takibini gerçekleştirebilir ve yaptığınız işlemleri kolaylıkla sisteme ekleyebilirsiniz.

Lonca ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi oldukça pratiktir. Müşteri ve tedarikçilerinizi Mysoft Portala kaydederek tekrar eden tanımlama işlemlerinden kurtulursunuz.

Mysoft'un bulut tabanlı ön muhasebe programı Lonca ile dilediğiniz yerden toplam tahsilat ve ödemelerinizi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz size özel kategoriler ekleyerek, çeşitli raporlarlar alabilirsiniz.

Kasa / Banka Yönetimi

Kasa / Banka Yönetimi

Lonca'nın kasa banka modülü ile tüm kasa ve banka hesap hareketlerinizi rahatlıkla izleyebilir, bakiye durumunuzu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Lonca ile entegre çalışan e-Banka ürünümüz sayesinde bankaya yatırılan ve çekilen paralar, ödenen çekler, gelen veya giden havale ve EFT’lerin hepsi ve daha fazlasının takibi ve muhasebeleştirilmesini kolaylıkla yapabilirsiniz. e-Banka ile banka hesaplarınızdaki işlemleri nakit akışına entegre edebilir ve şirketinizin nakit akışının yönetebilirsiniz.

Lonca kasa hesabı yönetimi ile nakit giriş ve çıkış işlemlerinizi izleyebilir ve bu hareketliliği yönetebilirsiniz. Yapılan tahsilatları ve ödemeleri kasa hesaplarınızda izleyebilir ve böylece işletmenizin nakit durumunu takip ederek günlük gelir ve gider takibi yapabilirsiniz.

Çek / Senet Yönetimi

Çek / Senet Yönetimi

Çek ve senet giriş çıkışlarını vade tarihleriyle birlikte takip etmek nakit akışının yönetilmesini kolaylaştırır. Lonca çek senet yönetimi modülü ile müşterilerden alınan çek ve senetler ile satıcılara verilen çek ve senetlerin takibini yapabilirsiniz. Lonca ile çek, senetlerin giriş çıkışlarını kaydedebilir ve tahsil edilecek, ödenecek çek senetleri belirleyebilirsiniz.

Ayrıca çek ve senetlerin vade tarihleri için uyarı oluşturabilir, risk oranlarını hesaplayarak, karşılıksız çeklere karşı tedbir olarak ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Web tabanlı ön muhasebe programı Lonca ile gelir gider takibi, cari takibi ve daha pek çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hemen kullanmaya başlayın!

Uzman ekiplerimizle her türlü sorularınızı 7/24 cevaplamaya hazırız.

Telefon

E-posta

KVKK ve ETK bilgilendirme metinleri tarafınıza İYS üzerinden otomatik olarak gönderilecektir.

Lütfen Adınızı ve Soyadınızı yazınız..
Lütfen geçerli bir telefon numarası yazınız..
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazınız..
Portal Giriş
whatsapp icon WhatsApp