Yerli yazılımlarımızla şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik ediyoruz.

Bilgi teknolojileri alanında, binlerce müşterimize sorunsuz, kullanıcı dostu ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Bütünleşik Ön Muhasebe

Gelir İdaresi Başkanlığınca yetkilendirilmiş Özel Entegratörüz.

Gelir İdaresi Başkanlığınca yetkilendirilmiş Özel Entegratör olarak hizmet verdiğimiz Elektronik Belge (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, e-Döviz) ürünlerimiz ile her ölçekten şirketin e-Dönüşüm süreçlerine rehberlik ediyoruz.

Mali Müşavirlere özel veri transfer sistemi e-Aktarım

Mali Müşavirlere özel veri transfer sistemi e-Aktarım

e-Aktarım ürünümüz ile mali müşavirlerin iş süreçlerini kolaylaştırıyoruz. e-Aktarım ile yüzlerce faturayı veya banka kayıtlarını muhasebe programına anında aktararak iş süreçlerinde maksimum verimlilik sağlıyoruz.

Bizi Tanıyın
e-Mutabakat

Mysoft e-Mutabakat ile mutabakat işlemleriniz daha hızlı

e-Mutabakat ürünümüz ile şirketlerin mutabakat süreçlerini daha hızlı, etkin ve uygun maliyet ile yönetmelerini sağlıyoruz.

Bizi Tanıyın
Lonca Ön Muhasebe Programı

Lonca Ön Muhasebe Programı

e-Belge portalı ile bütünleşik çalışan Lonca Ön Muhasebe Programı ile şirketlerin ön muhasebe süreçlerini kolaylaştırarak, cari hesap, kasa, banka, çek-senet ve gelir-gider hesaplarını kusursuz yönetmelerini sağlıyoruz.

Mysoft CRM, onlarca ülkede binlerce kullanıcı

Mysoft CRM, onlarca ülkede binlerce kullanıcı

Binlerce kullanıcıya sahip Mysoft CRM ürünümüz ile şirketlerin ve kurumların iş süreçlerinde maksimum verimlilik sağlıyoruz.

İYS ve İYS VİA'nın İLK entegrasyon iş ortağıyız

İYS ve İYS VİA'nın İLK entegrasyon iş ortağıyız

İleti Yönetim Sistemi A.Ş.'nin ilk iş ortağıyız. ETK izinlerinde ispat yükümlülüğünü hizmet sağlayıcıdan kaldıran İYS VİA izin toplama servisinin de entegrasyona yetkili ilk iş ortağıyız. Global ve yerli olmak üzere kendi sektöründe lider çok sayıda şirkete, İYS VİA entegrasyonu ve İYS VİA (KVKK - ETK) izin toplama platformlarında hizmet veren öncü şirketiz.

e-Mutabakat

Mysoft e-Banka ile tüm banka hesaplarınız tek ekranda

e-Banka çözümümüz ile banka hesaplarınızı ayrı ayrı takip etmek zorunda kalmadan, tek bir kullanıcı dostu arayüzde 10+ bankayı anlık olarak görüntülemenizi ve finansal verilerinizi güvenle takip etmenizi sağlıyoruz.

35000+

Mutlu Kullanıcı

45+

Sektör

97%

Memnuniyet

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Vizyonumuz, iş dünyasının dijital dönüşümünde lider bir rol oynayarak, inovasyon ve yeniliklerle dolu çözümlerle müşterilerimizin sadece işlerini kolaylaştırmakla kalmayıp aynı zamanda onların başarılarını zirveye taşıyan bir teknoloji şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz

En son teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz inovatif çözümlerimizle bireylerin ve şirketlerin gerçek potansiyellerini keşfetmelerine rehberlik etmektir.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Bizi biz yapan değerlerimiz; güvenilirlik, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı, pozitif yaklaşım, müşteri odaklılık, takım ruhu, inovasyon, yenilikçilik ve sürekli gelişimdir. Değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak, hayallerimizden asla vazgeçmeden, sürekli olarak gelişmeye ve en üst seviyeye ulaşmaya olan kararlılığımızı sürdüreceğiz.

Kalite Belgeleri

Kalite Belgelerimiz

  • ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 20000 Bilgi Teknoloji Hizmet Yönetim Sistemi
  • ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
  • ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
  • TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
  • Servis Yönetimi: Itıl
Portal Giriş
whatsapp icon WhatsApp